Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Overwatch 2

Blizzard ujawnia plan 2. sezonu Overwatch 2

Pierwsze spojrzenie na Ramattrę poznamy w ten weekend.

HQ

Do rozpoczęcia 2. sezonu Overwatch 2 pozostały jakieś dwa tygodnie, na które pojawi się nowy bohater czołgów Ramattra, nowa mapa, różne zmiany balansu i nie tylko. Mając na uwadze tę zbliżającą się premierę, Blizzard podzielił się teraz swoim planem na sezon, co oznacza, że wiemy, kiedy możemy spodziewać się nowych zwiastunów i tak dalej.

Począwszy od tej soboty, zadebiutuje zwiastun Ramattra Gameplay, a następnie w niedzielę Ramattra Developer Update. Zostanie to przekazane we wtorek, 29 listopada, kiedy zadebiutuje zwiastun rozgrywki sezonu 2 i plan rozwoju zawartości, a wszystko to przed czwartkiem, 2 grudnia, kiedy zostanie wyświetlona kolejna mapa.

Jeśli chodzi o to, kiedy sezon 2 faktycznie się rozpocznie, będzie to wtorek po wszystkich tych ujawnieniach: 6 grudnia.

Overwatch 2

Powiązane teksty

0
Overwatch 2Score

Overwatch 2

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Sequel strzelanki Blizzarda jest już dostępny, ale jak wypada jako kontynuacja jednej z najlepszych gier ostatniej dekady?Wczytywanie następnej zawartości