Polski
Gamereactor
esport
Call of Duty: Modern Warfare III

Boston Breach podpisuje kontrakt z MajorManiakiem

Była gwiazda Florida Mutineers i Atlanta Faze ma nowy dom.

HQ

Michał "MajorManiak" Szymaniak ma za sobą dość szaloną Call of Duty League karierę, ponieważ zawodnik zaczynał z Atlanta Faze i miał sezon, który był bliski ideału (zanim stracił mistrzostwo na koniec sezonu na rzecz Dallas Empire ). Po tej katastrofie iCall of Duty przejściu z pięcioosobowego składu na czteroosobowy, Faze zdecydowało się zwolnić MajorManiaka z podpisaniem kontraktu na Florida Mutineers. Nie poszło to zbyt dobrze, ponieważ po kilku miesiącach został również zwolniony z zespołu i od tego czasu haruje w North American Challenger League.

Wygląda jednak na to, że MajorManiak jest w końcu gotowy do powrotu do wielkich lig, ponieważ teraz Boston Breach podpisał kontrakt z MajorManiakiem do swojej drużyny, gdzie dołączy do aktywnego składu i zobaczy, jak Nathaniel "Pentagrxm" Thomas przechodzi do roli rezerwowego.

Zobaczymy, czy to podpisanie zadziała dla Breach wkrótce, gdy kwalifikacje do czwartego i ostatniego CDL Major rozpoczną się w nadchodzący weekend, a Breach zmierzą się z Minnesota Rokkr i Los Angeles Thieves w ciągu najbliższych kilku dni.

Call of Duty: Modern Warfare III

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości