Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Nioh 2

Brak gier Nioh na Xbox, przynajmniej na razie

Samurajskie gry akcji pozostaną na razie na Playstation i PC.

HQ

Team Ninja wypuściło dwie pełne akcji gry samurajskie o nazwach Nioh i Nioh 2, ale do tej pory były one dostępne tylko na Playstation i PC. I wygląda na to, że tak będzie również w przyszłości, więc gracze Xboxa będą musieli zagrać w coś innego.

Reżyser Nioh, Fumihiko Yasuda, udzielił niedawno wywiadu i bardzo wyraźnie powiedział, że przynajmniej na razie żaden Nioh nie pojawi się na Xbox. Wygląda na to, że Sony może mieć jakąś umowę na wyłączność z serią.

"Tak naprawdę nie ma nic do odnotowania na ten temat. Obecnie nie ma zbyt dużej możliwości posiadania Nioh na platformach Xbox, ale mamy nadzieję, że fani Xboxa spodobają się Wo Long i nie mogą się doczekać, aż ta gra wyjdzie. To prawdopodobnie wszystko, co możemy powiedzieć na ten temat w tej chwili. "

Oryginalny Nioh został wydany w 2017 roku, a sequel Nioh 2 w 2020 roku. Obecnie nie ma trzeciej gry w fazie rozwoju.

HQ
Nioh 2

Dzięki, VGC.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości