Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Destiny 2: Lightfall

Bungie w końcu obniża wymagania Destiny 2's Commendation

Chociaż mogą jeszcze trochę zejść.

HQ

Każdy, kto wrócił do Destiny 2 od czasu pojawienia się dodatku Lightfall 28 lutego, będzie zaznajomiony z nowym systemem Commendations wprowadzonym przez Bungie, jako sposób na kultywowanie lepszej społeczności w grze. Ale jest to również bezpośrednio związane ze schematem progresji Guardian Ranks, w którym gracze muszą zdobyć określoną liczbę Commendations, aby odhaczyć wyzwanie i awansować w rankingu.

Jednak stało się jasne, że niezbędna liczba do nich była nieco wysoka, a gracze walczą o osiągnięcie następnego zestawu wyzwań z powodu oczekiwania na osiągnięcie tych wielkich kamieni milowych. Na szczęście Bungie obniżyło oczekiwaną kwotę we wszystkich Guardian Ranks.

Ponieważ w nowym tweecie powiedziano nam, że ilość Commendations potrzebna do odhaczenia wyzwania na Ranks 7-11 została znacznie zmniejszona, o 40% lub więcej na każdym poziomie. Nowe oczekiwane wartości można zobaczyć w tweecie poniżej.

Czy po wprowadzeniu tej zmiany przejdziesz do nowego Guardian Rank, czy też uważasz, że wymaga ona dalszego obniżenia?

Destiny 2: Lightfall

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości