Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

"Całkowicie odnowiona" chemia to główna nowa funkcja w FUT FIFA 23

FUT Moments to nowy sposób gry i zdobywania nagród.

HQ

Ponieważ jest to najbardziej dochodowy aspekt corocznej premiery poza sprzedażą tytułu, a tryb ten jest zdecydowanie tym, w którym gracze spędzają najwięcej czasu, zarówno EA Sports, jak i społeczność chętnie dzielili się i dowiedzieli więcej o FIFA Ultimate Team 23. FUT 23 może być własną grą samą w sobie, ponieważ ma wiele aspektów i przeplatających się systemów, dlatego dzisiejsze ujawnienie jest prawdopodobnie najważniejszą rzeczą w FIFA 23 od czasu naszej wizyty w EA Vancouver miesiąc temu.

Według producenta stowarzyszonego Azlana Mustafy i producenta liniowego Michaela Barnucza podczas imprezy w Kanadzie, "całkowity remont" systemu chemistry będzie kluczem do budowy drużyny w tym roku. Ponieważ ea jest o wiele bardziej elastyczne i umożliwia, aby gracze tworzyli zespoły poprzez "bardziej intuicyjne łączenie i autentyczne pozycjonowanie", co jest "mniej karzące, umożliwiające większą różnorodność i kreatywność". W zawsze trudnej równowadze między dostępnością a możliwościami, teraz nie ma linii, żadnych powiązań pozycyjnych, aby zidentyfikować chemię między sportowcami. "Gracze mogą łączyć się na całym boisku niezależnie od pozycji", jak na przykład kultowy duet w Premier League skrzydłowych Liverpoolu.

FIFA 23

Teraz są trzy poziomy, aby odblokować chemię gracza w zespole. Z pozycjonowaniem poza równaniem, teraz kraje (oprócz narodowości), ligi i kluby dodają do formuły. Ponadto, co najważniejsze, "nie będzie już żadnych negatywnych skutków dla niskiej chemii", w tym gdy gracz zostanie rażąco umieszczony poza pozycją. W rzeczywistości mają teraz drugorzędne pozycje w oparciu o ich rzeczywiste wyniki, a usprawniony element zmiany pozycji pozwala wybrać własny. Pomyśl o Cancelo przechodzącym RB do LB.

Co więcej, ikony i bohaterowie FUT zawsze będą mieli pełną chemię, gdy znajdą się we właściwej pozycji, bez względu na wszystko. Liczy się to jako dwóch graczy w kierunku chemii narodowej. Jeśli chodzi o samych Bohaterów, Carvalho, Park Ji Sung i Yaya Toure byli gwiazdami wydarzeń, bez nowych ogłoszeń Ikon na ten dzień.

Poza aspektem chemii, FUT Moments to zupełnie nowy tryb gry dla jednego gracza w FIFA 23, który jest krótki, szybki "i zabawny z wyzwaniami". Dzięki niemu EA chce spodobać się zarówno nowym, jak i doświadczonym graczom, ponieważ momenty są zgrupowane w kampanii i mogą to być na przykład momenty historyczne (kilka minut na próbę narysowania gry z Mbappé) lub wyzwania oparte na umiejętnościach (podaj 3 razy, zdobądź salwę). Można je szybko ponownie uruchomić i przyznać 1-3 gwiazdki, które następnie można wymienić w galerii. Producenci powiedzieli nam, że będą one "mniej więcej co tydzień aktualizowane", przy czym niektóre wyzwania będą krótsze o kilka dni, a inne dłużej, a gwiazdy zostaną zapisane na później.

Jak pokazano na poniższych zdjęciach, na stadionie FUT jest również nowe życie z mnóstwem elementów "na obu rodach", nowym oświetleniem, kolorowymi światłami, tifos, animowanymi banerami, reklamami tematycznymi (Halloween lub Dr Jekyll i Mr Hyde) i nie tylko.

Jak FUT 23 wygląda dla Ciebie do tej pory?

FIFA 23FIFA 23FIFA 23
FIFA 23FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości