Polski
Gamereactor
wiadomości
Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty to najczęściej pobierana gra na PS Store w grudniu

Modern Warfare wciąż jest popularne, podobnie jak Gwiezdne Wojny i Wiedźmin, w czym z pewnością pomogła premiera filmu i serialu.

HQ

Grudzień wbrew pozorom był dość pracowitym miesiącem w branży gier, biorąc pod uwagę imprezę The Game Awards i sezon świąteczny w pełnym rozkwicie. Teraz Sony udostępniło listę najczęściej pobieranych produkcji na PlayStation Store w zeszłym miesiącu, na której szczycie znalazło się Call of Duty: Modern Warfare.

Tuż za nim plasuje się Grand Theft Auto V, a Star Wars Jedi: Fallen Order zamyka podium na miejscu trzecim, prawdopodobnie dzięki filmowi Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, który trafił do kin w zeszłym miesiącu.

Na siódmym miejscu widzimy Wiedźmina 3: Dziki Gon studia CD Projekt Red, co bez wątpienia wynika z debiutu serialu o Wiedźminie na Netfliksie z Henrym Cavillem w roli Białego Wilka.

Jeśli chodzi o PSVR, Beat Saber znajduje się na szczycie listy w tym dziale, podczas gdy Fortnite pozostaje królem tytułów free-to-play, co nie powinno nikogo dziwić.

HQ
HQ
Call of Duty: Modern Warfare

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości