Polski
Gamereactor
lifestyle

Callum Skye to w pełni elektryczny buggy stworzony z myślą o drogach i trudnym terenie

Samochód ma zostać w pełni zaprezentowany w tym tygodniu, ale wiele informacji zostało już udostępnionych.

HQ

Callum Designs to firma założona przez byłego projektanta Jaguara, Astona Martina i Forda, Iana Calluma, i firma była odpowiedzialna za wszelkiego rodzaju naprawdę fajne wynalazki i kreacje, takie jak w pełni elektryczne samochody, fantazyjne krzesła, droga whisky i wiele innych. Callum Designs ma zamiar rozszerzyć swoje wysiłki w tym tygodniu, kiedy Callum Skye zostanie w pełni zaprezentowany światu.

Samochód zostanie zaprezentowany w Londynie 22 i 23 maja, ale w związku ze zbliżającym się wydarzeniem widzieliśmy już mnóstwo spojrzeń na całkowicie elektryczny pojazd, a nawet powiedziano nam trochę o jego specyfikacji.

Należy zauważyć, że Skye jest zasilany szybko ładowalnym akumulatorem o pojemności 42 kWh, który obiecuje zasięg 170 mil, a dzięki lekkiej wadze 1150 kg, pomimo długości ponad czterech metrów i szerokości prawie dwóch metrów, samochód jest w stanie rozpędzić się od 0 do 60 mil na godzinę w mniej niż cztery sekundy.

Skye będzie miał kabinę, która może pomieścić cztery osoby, ułożoną w typowym formacie 2+2, a także centralny pakiet informacyjno-rozrywkowy, który współpracuje z Apple CarPlay i Android Auto, a także powiedziano nam, że samochód będzie również dostępny w wielu wariantach, z których każdy będzie przeznaczony na drogę lub teren. i wszystkie z nich zostaną potwierdzone w 2024 roku.

To jest reklama:

Mówi się, że cena Skye wynosi około 80 000 funtów.

Callum Skye to w pełni elektryczny buggy stworzony z myślą o drogach i trudnym terenie
Callum Designs


Wczytywanie następnej zawartości