Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Jedi: Survivor

Cameron Monaghan zagra aktorską wersję Cala Kestisa tylko wtedy, gdy warunki będą odpowiednie

"Nie chcę, żeby po prostu pojawił się i stał i tam był".

HQ

W przeszłości słyszeliśmy kilka różnych plotek na temat Camerona Monaghana, który został zatrudniony do sportretowania aktorskiej wersji Cala Kestisa z Star Wars Jedi, ale wszystkie te wcześniejsze plotki wydawały się jak dotąd nic nie znaczyć. Ale czy to oznacza, że debiut Cala na żywo jest całkowicie wykluczony? Monaghan jeszcze tego nie zamknął.

Przemawiając na panelu na FanExpo Vancouver 2024, Monaghan został zapytany, czy nadal jest zainteresowany graniem Cala w formacie live action, na co odpowiedział (dzięki, The Direct):

— To musiałoby być słuszne. Rozumiem przez to, że musi w jakiś sposób kontynuować historię lub postać. Nie chcę, żeby po prostu pojawił się i stał i tam był. Chcę, żeby coś znaczył i żeby miał znaczenie dla samej postaci. Więc to musiałoby mieć sens. Ale w odpowiednim kontekście, tak, absolutnie."

Najwyraźniej Monaghan obawia się, że Cal zostanie zmarnowany jako po prostu nic nieznaczące cameo, co widzieliśmy wielokrotnie w seriach z długimi i rozległymi wszechświatami. Czy uważasz, że ma rację, będąc ostrożnym?

Star Wars Jedi: Survivor

Powiązane teksty

0
Star Wars Jedi: SurvivorScore

Star Wars Jedi: Survivor

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Respawn powraca w drugim rozdziale historii Cala Kestisa, ale czy poprawi genialną formułę Fallen Order?

0
Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

PUBLICYSTYKA. Przez David Caballero

Fantastyczne odtworzenie Jedhy nie do końca rekompensuje wszystkie problemy z wydajnością, dopracowaniem, a nawet projektowaniem, na które Star Wars Jedi: Survivor nadal cierpi osiem miesięcy później.Wczytywanie następnej zawartości