Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon's Dogma 2

Capcom ma wysokie oczekiwania wobec Dragon's Dogma 2

Pomimo tego, że jest to najdroższa gra wydawcy, oczekuje się, że sprzeda się w milionie egzemplarzy.

HQ

Dragon's Dogma 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier, które ukażą się tej wiosny i wygląda na to, że Capcom ma duże oczekiwania wobec nowej gry RPG. W niedawnym Q&A dotyczącym wyników finansowych Capcom ujawnił, że wierzy, że Dragon's Dogma 2 może sprzedać wiele kopii.

Na pytanie, ile z nich firma spodziewa się sprzedać, odpowiedź brzmiała następująco: "Nie ujawniamy celów sprzedażowych dla poszczególnych tytułów, ale komunikujemy, że uważamy tę grę za klasę sprzedającą się w milionach".
Bylibyśmy dość zaskoczeni, gdyby gra taka jak Dragon's Dogma 2 nie zdołała sprzedać się w milionie, biorąc pod uwagę, jak bardzo ludzie polubili pierwszą grę i nowe zainteresowanie tego rodzaju grami RPG dzięki Elden Ring i innym tytułom FromSoftware.

Jeśli jest coś, co stoi na drodze do większego sukcesu Dragon's Dogma 2, to fakt, że jest to pierwsza gra Capcomu za 70 dolarów. Może nawet nie być ostatni w tym przedziale cenowym. W tym samym dokumencie Capcom powiedział: "Koszty rozwoju w całej branży rosną i rozważamy przegląd cen jako jedną z opcji. Ostatecznie zamierzamy przyjąć przemyślane podejście do wyceny naszych gier, jednocześnie sprawdzając opinie użytkowników."

Czy zamierzasz kupić Dragon's Dogma 2 w dniu premiery?

Dragon's Dogma 2

Powiązane teksty

0
Dragon's Dogma 2 Score

Dragon's Dogma 2

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Epicka przygoda w świecie tak dużym, że dokładne odwzorowanie go zajmie tygodnie. Ale czy tytaniczna praca Capcomu okazała się tak dobra, jak się wydaje?Wczytywanie następnej zawartości