Polski
Gamereactor
esport
Call of Duty: Modern Warfare III

Carolina Royal Ravens nie będzie już gospodarzem czwartego Majora Call of Duty League w tym sezonie

W Charlotte nie będzie już publiczności na żywo, ponieważ zamiast tego planowane są finały za zamkniętymi drzwiami w Burbank.

HQ

Carolina Royal Ravens ogłosił, że wycofuje się ze swoich obowiązków na rzecz organizacji czwartego Major sezonu Call of Duty League 2024. Zespół stwierdził, że do tej decyzji doprowadził szereg czynników, a Activision ogłosiło teraz również swoje plany dotyczące tego, w jaki sposób Major zostanie rozwiązany w następstwie tego anulowania. Jeśli mieszkasz w Charlotte w Północnej Karolinie i planowałeś wziąć udział, możesz odwrócić wzrok, ponieważ jest to brutalna egzekucja raz zaplanowanego wydarzenia.

Activision oświadczyło, że Major zostanie przeniesiony do Burbank w Kalifornii i że teraz nie będzie miał publiczności na żywo, a zamiast tego będzie odtwarzany za zamkniętymi drzwiami. Aby zapewnić drużynom wystarczająco dużo czasu między Majors, cały Major IV również zostanie opóźniony o tydzień, co oznacza, że pierwszy tydzień kwalifikacji odbędzie się 31 maja, a właściwe finały główne zaplanowano na 27-30 czerwca.

Call of Duty: Modern Warfare III

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości