Polski
Gamereactor
wiadomości
Cyberpunk 2077

CD Projekt Red nie może się oprzeć, aby dodać więcej do Cyberpunk 2077

Mimo że studio twierdzi, że skończyło z grą, od czasu do czasu będą pojawiać się małe aktualizacje.

HQ

Cyberpunk 2077 był brzydkim kaczątkiem CD Projekt Red. Po sukcesie Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu, w 2020 roku dostaliśmy coś, co wydawało się być dość błędnym, niedokończonym bałaganem. Jednak z czasem i wysiłkiem RPG przekształciło się w coś pięknego.

W rozmowie z Game File reżyser gry Gabe Amatangelo opowiedział o tym, jak zespołowi udało się dokonać takiego powrotu z Cyberpunk 2077. "Wielką zmianą było po prostu danie wszystkim większej swobody" – powiedział. "Pozwolić im po prostu tworzyć i nie martwić się, że reżyserzy gry sprawdzą każdy drobiazg."

Doprowadziło to do wydania powszechnie uznanego rozszerzenia Phantom Liberty, ale nawet jeśli może to być koniec zawartości dostępnej w Cyberpunk 2077, wygląda na to, że twórcy jeszcze nie skończyli.

"Możliwe, że jest jakaś inna drobna rzecz, która pojawia się tu lub tam, tylko dlatego, że kiedy bawisz się rzeczami, czasami odkrywasz coś, co nie jest wysokim ryzykiem. Lub jest łatwy do zintegrowania. Albo, wiesz, niektórzy programiści mają pewną przepustowość" – kontynuował Amatangelo. "Potem przynoszą mi go. Mówię: "W porządku, cóż, ufam ci, że to nie zepsuje twojej innej pracy... Więc spróbujmy". "

Cyberpunk 2077

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości