Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Willow (Disney+)

Christian Slater chce powrócić w Willow 2

Ale jak dotąd LucasFilm nie potwierdził, że będzie nawet drugi sezon.

HQ

Klasyczna powieść fantasy z lat 80. Willow powróciła w zeszłym roku jako serial telewizyjny, ale otrzymała dość mieszane recenzje. Na razie drugi sezon wisi w powietrzu, ale Christian Slater trzyma kciuki.

Zagrał nieco nieszczęsną postać Allagasha, która miała tylko niewielką rolę w pierwszym sezonie, ale Slater ma osobiste pomysły na to, jak można to rozwiązać i mówi, że chciałby wrócić w nowym sezonie:

"Z pewnością jest to rola, w którą chciałbym się głębić. Zostaje otoczony przez trolle i tak naprawdę nie wiesz, co się stało. Mam na myśli to, że mam pewną teorię, którą chciałbym podzielić się z Jonem. Lubię grać tę postać, więc myślę o sposobach, w jakie mógł się z tej sytuacji wydostać. Chciałbym zobaczyć, dokąd zmierza ta przygoda, jak moglibyśmy dalej rozwijać postacie i bawić się bardziej głupkowato. Tego właśnie chcemy. Chcemy się po prostu trochę bawić, dobrze się bawić, uciec od szaleństwa! To była świetna zabawa, prawdziwa uczta. Zmagania to, no wiecie, czarne oczy. [Ale] to wszystko jest częścią przygody. Gramy tymi szalonymi postaciami i dobrze się bawimy. To znaczy, czego chcieć więcej?"

Czy oglądałeś Willow na Disney+ i jak bardzo jesteś zainteresowany drugim sezonem?

Willow (Disney+)

Dzięki LucasFilm.com.

Powiązane teksty

0
Willow - Odcinki 1 i 2

Willow - Odcinki 1 i 2

RECENZJA SERIALU. Przez Ben Lyons

Warwick Davis powraca jako tytułowy czarownik, który zasadniczo rozpoczął swoją karierę.Wczytywanie następnej zawartości