Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

Cineworld będzie transmitować na żywo BLAST.tv Paris Major w całej Wielkiej Brytanii

Udaj się do lokalnego kina, aby złapać finałowy turniej CS:GO Major.

HQ

Finał Counter-Strike: Global Offensive Major jest obecnie w toku, ponieważ BLAST.tv Paris Major już się rozpoczął i potrwa do tej niedzieli, 21 maja. Z najlepszymi drużynami CS: GO na świecie, które obecnie rywalizują o udział w ogromnej puli nagród i mnóstwo punktów, które pomogą w zakwalifikowaniu się do przyszłych wydarzeń, BLAST ogłosił, że połączył siły z Cineworld, aby transmitować finały turnieju w kinach w całej Wielkiej Brytanii.

Osoby, które odbiorą bilet na finały, będą transmitowane w 31 miejscach w całym kraju, otrzymają również napój i przekąskę w ramach biletu.

Jeśli chodzi o miejsca, które będą transmitować finały, są to: "Edynburg, Middlesbrough, Sheffield, Leeds, Castleford, Belfast, Ashford, Birmingham Broad Street, Didsbury, Speke, Wolverhampton, Birmingham NEC, Nottingham, Hemel Hempstead, Milton Keynes, Boldon, Ashford, Basildon, Greenwich (O2 Arena), Ipswich, Plymouth, Poole, Crawley, Loughborough, Cheltenham, Newport, Glasgow Silverburn, Hull, Broughton, Northampton, Watford i York".
Finały odbędą się w niedzielę o 16:00 BST / 17:00 CEST, a jeśli nie zamierzasz iść do kina, aby złapać akcję, możesz również obejrzeć wydarzenie tutaj.

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości