Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

Cloud9 przedstawia swój skład League of Legends na rok 2023

Było sporo zmian.

HQ

Cloud9 ma skok na League of Legends poza sezonem, ogłaszając już swój skład LCS 2023 i sztab trenerski. Zespół składa się z różnych powracających twarzy i osób zarówno z głównego zespołu, jak i składu akademii, z różnymi nazwiskami zmieniającymi się na pozycjach.

W szczególności, w głównym składzie, po zwolnieniu Nicolaja "Jensena" Jensena, Dimitri "Diplex" Ponomarev jest teraz środkowym zawodnikiem zespołu. Reszta aktywnego składu nie będzie się w ogóle zmieniać.

Jeśli chodzi o sztab trenerski, rozgrywana jest gra w muzyczne krzesła. Alfonso "Mithy" Aguirre Rodríguez jest teraz głównym trenerem, podczas gdy były trener Maxwell Alexander "Max Waldo" Waldo przechodzi teraz na stanowisko trenera. I wreszcie, Seong "Reven" Sang-hyeon i Tristan "Zeyzal" Stidam opuszczają główny zespół, aby dołączyć do składu akademii jako trenerzy.

Musimy tylko zobaczyć, czy ten odnowiony zespół będzie w stanie obronić mistrzostwo LCS w 2022 roku, gdy odbędzie się sezon 2023.

League of Legends
Cloud9

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości