Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports FC 24

Co szokujące, EA Sports FC 24 znalazł się na szczycie listy pobranych gier PS Store w Europie w 2023 roku

Dziedzictwo Hogwartu przewodzi walce w Ameryce Północnej.

HQ

Sony ujawniło teraz najczęściej pobierane tytuły w całym PlayStation Store w 2023 roku. Szokujące jest to, że na rynkach europejskich topową grą na PS4 i PS5 okazał się EA Sports FC 24, mimo że tytuł zadebiutował dopiero we wrześniu. Hogwarts Legacy i Call of Duty: Modern Warfare III zajęły drugie i trzecie miejsce na listach przebojów PS5, podczas gdy Minecraft i Red Dead Redemption 2 znalazły się na podium na listach przebojów PS4.

W Ameryce Północnej wyglądało to trochę inaczej. Na szczycie listy przebojów PS5 znalazł się Hogwarts Legacy, na drugim miejscu znalazł się Modern Warfare III, a na trzecim Marvel's Spider-Man 2. Na listach przebojów PS4 prym wiodło Modern Warfare III, a za nimi Hogwarts Legacy i MLB The Show 23.

Wykresy PS VR2 były bardzo podobne zarówno w Europie, jak i Ameryce Północnej. Pawłow przewodził stawce w obu regionach, z Kayak VR: Mirage na drugim miejscu, Beat Saber na trzecim w Europie, Beat Saber na drugim miejscu i Kayak VR na trzecim miejscu w Ameryce Północnej. To był prawie ten sam motyw w przypadku sprzedaży gier na PSVR, ponieważ w UE pierwsza trójka składała się z Job Simulator, Beat Saber i Superhot VR, podczas gdy NA widział Beat Saber u steru, z Job Simulator i Superhot VR w ślad za nimi.

Na listach przebojów free-to-play na PS4 i PS5 te same trzy gry znalazły się na podium na obu rynkach, z Fortnite na szczycie, Roblox na drugim miejscu i Call of Duty: Warzone na trzecim.

Pełną listę dla każdej kategorii możesz zobaczyć tutaj, aby zobaczyć, gdzie skończyła się Twoja ulubiona gra roku na PlayStation.

EA Sports FC 24

Powiązane teksty

0
EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości