Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports WRC

Codemasters ujawnia EA Sports WRC

Gra zadebiutuje na PC i konsolach obecnej generacji w listopadzie.

HQ

Po ostatnich plotkach, że EA i deweloper Codemasters ogłoszą EA Sports WRC stosunkowo szybko, wydawca i brytyjski deweloper podnieśli kurtynę na dokładnie tę grę.

Ma zadebiutować na PC, PS5 i konsolach Xbox Series (nie PS4 lub Xbox One) 3 listopada 2023 r., Z maksymalnie trzydniowym wczesnym dostępem, począwszy od Halloween, 31 października 2023 r. dla tych, którzy zamówią grę w przedsprzedaży (oprócz pięciu VIP Rally Pass, które będą używane do uzyskania dostępu do zawartości po premierze), tytuł ten będzie kolejną dużą iteracją rajdowych gier wideo.

Jeśli chodzi o to, co dokładnie będzie oferowane w tytule, Codemasters obiecuje dłuższe i bardziej szczegółowe odcinki, 18 oficjalnych lokalizacji FIA WRC, 600 km terenu do przejechania, 10 aktualnych samochodów WRC, WRC2 i Junior WRC, a także 68 kultowych samochodów rajdowych. Codemasters będzie w stanie to zaoferować, ponieważ gra została zbudowana na Unreal Engine, coś, co deweloper ma nadzieję, że może znacząco poprawić swoje wysiłki w zakresie realizmu.

Mówi się również, że gra oferuje 32-osobowy wieloplatformowy tryb wieloosobowy, a także spersonalizowane wydarzenia znane jako Moments, które będą codziennie aktualizowane i będą miały na celu umożliwienie graczom ponownego przeżycia kluczowych scenariuszy WRC.

Ponieważ gra ma zostać uruchomiona za kilka miesięcy, spodziewajcie się usłyszeć więcej o EA Sports WRC w nadchodzących tygodniach. Obejrzyj zwiastun i kilka zdjęć poniżej.

HQ
EA Sports WRCEA Sports WRC
EA Sports WRCEA Sports WRC
EA Sports WRCEA Sports WRC

Powiązane teksty

0
EA Sports WRCScore

EA Sports WRC

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Zespół odpowiedzialny za Dirt Rally 2.0 wprowadza teraz swoją pierwszą oficjalną grę WRC, a nasz ekspert rajdowy przetestował ją.

0
Rozmawiamy z Codemasters o EA Sports WRC

Rozmawiamy z Codemasters o EA Sports WRC

PUBLICYSTYKA. Przez Petter Hegevall

W końcu ogłoszono, że gra, którą my w Gamereactor po raz pierwszy mieliśmy do zaprezentowania w lutym, a w tym wywiadzie rozmawiamy z producentem Rossem Gowing oraz projektantem i zwycięzcą WRC 2 Johnem Armstrongiem.Wczytywanie następnej zawartości