Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Company of Heroes 3

Company of Heroes 3 - materiał wideo przedstawiający dynamiczną mapę kampanii

HQ

Sega oraz studio Relic zapraszają do obejrzenia specjalnego materiału wideo, w którym przybliżono działanie dynamicznej mapy kampanii w grze Company of Heroes 3. W filmie omówiono niektóre z nowych mechanik, jakie pojawią się w produkcji, które wpłyną na rozgrywkę oraz zmienią losy bitew.

HQ

Legendarna seria gier strategicznych powraca w wielkim stylu. Company of Heroes 3 ukaże się na komputery osobiste w 2022 roku w polskiej (napisy) wersji językowej. Osadzona w śródziemnomorskiej scenerii rozgrywka łączy zapierający dech w piersiach system walki oraz zupełnie nowe mechaniki. Produkcja pozwoli wcielić się w rolę generała z czasów II wojny światowej na zupełnie nowej dynamicznej mapie kampanii i przedstawi działania aliantów, jakie odbyły się na terytorium Włoch. W Company of Heroes 3 gracze będą musieli podejmować decyzje, które wpłyną nie tylko na losy bitwy, ale również na przebieg całej wojny.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości