Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Company of Heroes 3

Company of Heroes 3 został oceniony dla konsol

Tajwański Komitet ds. Oceny Gier Cyfrowych przyjrzał się edycjom gry na PS5 i Xbox Series.

HQ

Wygląda na to, że Sega i Relic Entertainment mogą chcieć wprowadzić Company of Heroes 3 na konsole obecnej generacji w przyszłości, ponieważ nowa ocena tajwańskiego komitetu oceny gier cyfrowych dotyczyła nie tylko zapowiedzianej edycji PC, ale także obecnie niezapowiedzianych edycji PS5 i Xbox Series.

Jak donosi Gematsu, wyraźnie widzimy, że plansza ma indywidualne wpisy dla każdej z trzech platform i chociaż ani Sega, ani Relic nie stwierdziły jeszcze, że gra pojawi się na konsolach, wydaje się to dobrą wskazówką, że pracuje nad nią w pewnym stopniu.

Ponieważ Company of Heroes 3 zostało niedawno opóźnione i przesunięte z 2022 roku na 23 lutego 2023 roku, wciąż jest czas, aby deweloper i wydawca ogłosili wersję konsolową przed premierą, ale prawdopodobnie rozsądniej byłoby założyć, że gra pojawi się na konsolach w przyszłości po oryginalnej premierze.

Company of Heroes 3

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości