Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Complexity to mistrzowie ESL Challenger Jönköping 2024

Drużyna wygrała wydarzenie i zabrała do domu 50 000 $ nagrody pieniężnej za swoje wysiłki.

HQ

Ostatnie duże wydarzenie ESL Challenger dobiegło końca. W ramach DreamHack Summer Jönköping Major dla serii ESL Challenger dobiegł końca, co oznacza, że mamy teraz zwycięzcę, o którym możemy poinformować.

To Complexity Gaming wygrał turniej po pokonaniu Team Falcons w wielkim finale wczoraj po południu. Chociaż mecz nie był miażdżący, Complexity wygrał obie mapy, kończąc turniej, w którym przegrał tylko jeden mecz w fazie grupowej przeciwko ENCE.

Ten wynik oznacza, że Complexity wróci do domu z nagrodą pieniężną w wysokości 50 000 $, a także kilkoma punktami turniejowymi BLAST Premier. Ponieważ organizacja jest już częścią ESL Pro League jako stała drużyna partnerska, miejsce w nadchodzącym 20. sezonie EPL przypadło również drużynie, która zajęła drugie miejsce Team Falcons. Turniej odbędzie się we wrześniu na Malcie.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości