Polski
Gamereactor
wiadomości
Stardew Valley

Concerned Ape ogłasza aktualizację Stardew Valley 1.6

Eric Barone robi sobie przerwę od Haunted Chocolatier, aby dodać nową zawartość do tytułu, chociaż nie musimy spodziewać się tak wielu nowych funkcji, jak w 1.5.

HQ

Minęły ponad dwa lata, odkąd Eric Barone (aka Concerned Ape) wydał aktualizację Stardew Valley 1.5, największą aktualizację w swojej historii od czasu, gdy tytuł ujrzał światło dzienne w 2016 roku, i dodał wiele nowych funkcji do kwintesencji tytułu farmy. Ginger Islands jeszcze bardziej rozwinęło historię, uprawy, przedmioty i dekoracje, z którymi mogliśmy wchodzić w interakcje na naszej farmie Pelican Village. Od tego czasu Barone pozostawił opiekę nad doliną w rękach innych, podczas gdy pracował solo (po raz kolejny) nad swoim kolejnym projektem, Haunted Chocolatier.

Mimo to Barone nigdy nie oddalił się zbytnio od Stardew Valley. Na początku tego roku współpracował przy wydaniu aktualizacji 1.5 w wersji mobilnej, a następnie spędził całe dni aktualizując ją i łatając błędy. Wszystko to zawsze w bezpośredniej komunikacji z fanami za pośrednictwem Twittera. I to właśnie za pośrednictwem jego konta ogłosił, że zamierza zrobić sobie krótką przerwę od Haunted Chocolatier, aby ogłosić, że wyda 1.6 update dla Stardew Valley.

Ta aktualizacja skupia się na dodaniu narzędzi i udogodnień do moderów gry, ale doda także nową zawartość. W każdym razie już ostrzega nas, że nie powinniśmy spodziewać się tak wielu zmian, jak te wprowadzone przez poprzednią aktualizację. W tej chwili nie podano daty premiery tej nowej zawartości, ale mamy nadzieję, że nastąpi to wkrótce. Będziemy Cię informować o wszelkich nowościach.

Stardew ValleyStardew Valley

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości