Polski
Gamereactor
wiadomości
Concord

Concord wydaje się być kolejnym zabójcą Overwatch

Nadchodzący tytuł to strzelanka typu gracz kontra gracz, która zadebiutuje w sierpniu.

HQ

Teraz, gdy Microsoft i Xbox posiadają Activision Blizzard i Overwatch 2, słuszne jest, że PlayStation ma alternatywną opcję również dla swoich fanów. To jest dokładnie to, co najwyraźniej otrzymujemy wraz z nadchodzącym Concord.

W ramach transmisji State of Play właśnie otrzymaliśmy naprawdę dogłębne spojrzenie na grę, najpierw w formie zwiastuna filmowego, który szczerze mówiąc, doprowadził do większej liczby pytań niż odpowiedzi, a wszystko to przed podzieleniem się mnóstwem informacji na temat rozgrywki i deweloperów.

Zasadniczo, Concord zobaczymy dwie drużyny składające się z pięciu graczy, walczące w kolekcji trybów gry na różnych unikalnych mapach, jako wybór różnych postaci, z których każda wydaje się pasować do określonego typu roli i ma własną broń i umiejętności. Postacie te są uważane za Freegunners, czyli najemników, którzy walczą ze sobą, aby wygrać i odebrać nagrodę od rywalizujących załóg.

Deweloper Firewalk ujawnił, że w momencie debiutu Concord będzie obsługiwał 16 postaci, ale istnieją już plany dodania kolejnych postaci, map, trybów, winiet filmowych i nie tylko poprzez regularne i bezpłatne aktualizacje w miarę upływu czasu.

Wygląda to bardzo Overwatch /Team Fortress pod względem wyglądu i stylu, ale wkrótce dowiemy się, czy tak jest również w przypadku rozgrywki, ponieważ Concord pojawi się zarówno na PS5, jak i PC 23 sierpnia 2024 roku.

Zobaczcie nowe zwiastuny poniżej.

HQ
HQ
Concord

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości