Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

Copenhagen Flames zaprezentowało swój najnowszy zespół CS:GO

Trzeci raz szczęśliwy.

HQ

Organizacja e-sportowa Copenhagen Flames oficjalnie podniosła kurtynę swojego najnowszego składu Counter-Strike: Global Offensive. Znany jako skład 3.0, ten zespół "ma duży potencjał i jest kontynuacją naszej trajektorii wzrostowej", jak to ujął zespół.

Zespół składa się z; Thomas "birdfromsky" Due-Frederiksen, Iulian "Regali" Harjău, Rasmus "Raalz" Steensborg, Thomas "TMB" Bundsbæk, Johannes "Borup" Borup i z Benjaminem "Cube" Stabellem jako trenerem.

Organizacja dodała również Philipa "tekzinza" Karsbøla jako szefa e-sportu, a tekzinz mówi o zespole 3.0:

"Naprawdę nie mogę się doczekać, aby zobaczyć ten zespół w akcji. Mieszanka doświadczenia i talentu, którą udało nam się zebrać w tym zespole, jest naprawdę ekscytująca. Jest to zupełnie nowy projekt z nowymi graczami i nowymi członkami personelu, co oznacza, że zaczynamy od zera. Chociaż wiemy, że jest to proces, który wymaga czasu, staramy się jak najszybciej przebić do światowego rankingu HLTV top30 dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu. Mamy nadzieję, że przyniesiemy ekscytujące Counter-Strike, którego będziecie mogli zobaczyć po raz pierwszy w nadchodzących kwalifikacjach RMR.

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości