Polski
Gamereactor
wiadomości
Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 skórka sprzedaje się za 1 milion dolarów

Chociaż pojawiły się prośby o podwojenie tej kwoty, nadal sprawia to, że skórka jest najdroższa, jaką kiedykolwiek sprzedano.

HQ

W styczniu tego roku odkryto Blue Gem AK-47 z jedynym w swoim rodzaju wzorem. Uważa się, że ta skórka przez jakiś czas znajdowała się w ekwipunku kolekcjonera, ale teraz została sprzedana za 1 milion dolarów.

Obecnie nie wiadomo, kto kupił skórkę, ale ta transakcja jest najwyższą, jaką ktokolwiek kiedykolwiek zapłacił za skórkę Counter-Strike'a. Biorąc pod uwagę, że niektórzy wcześniej kupowali noże i rzadkie pistolety za setki tysięcy dolarów, jest to dość historyczny moment.

Niedawno informowaliśmy, że skórka mogła kosztować 2 miliony dolarów i chociaż pojawiły się prośby o tę cenę, wygląda na to, że właściciel zdecydował się ją sprzedać szybciej. Mimo to 1 milion dolarów z pojedynczej sprawy nie jest czymś, do czego można się przyczepić.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości