Polski
Gamereactor
wiadomości
Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 w końcu dodaje tryb Wyścig Zbrojeń

Podczas gdy Valve ciężko pracowało nad dopracowaniem przestrzeni konkurencyjnej, zwykli gracze czuli się nieco opuszczeni.

HQ

Kiedy Counter-Strike 2 został uruchomiony, sporo fanów było dość zirytowanych, że zastąpił Counter-Strike: Global Offensive, ponieważ nawet jeśli wyglądał ładniej, brakowało mu kilku kluczowych trybów gry i wydawał się gorszym doświadczeniem dla tych, którzy nie chcieli po prostu grać w trybie rankingowym przez cały czas.

Teraz Valve wprowadza do nowej strzelanki ulubiony przez fanów tryb. Wyścig zbrojeń powraca w najnowszej aktualizacji Counter-Strike 2 . W tym trybie gracze ścigają się, aby zabić się nawzajem złotym nożem, zdobywając nowe bronie, zdobywając kilka zabójstw swoją obecną bronią.

To prawie gra z bronią z Call of Duty, jeśli nie spróbowałeś. Ponadto w tej nowej aktualizacji pojawi się pierwsza skrzynia na broń dla CS2, w której otrzymasz możliwość umieszczania naklejek na swoich broniach w dowolnym miejscu.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości