Polski
Gamereactor
wiadomości
Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 zapowiedziane na lato tego roku

Uaktualni każdy aspekt oryginału i przyniesie kilka wiadomości za darmo.

HQ

Bardzo wiarygodne plotki o kontynuacji Counter-Strike'a krążyły od miesięcy, ale najbliżej oficjalnego oświadczenia Valve były znaki towarowe sprzed kilku dni... aż do teraz.

Valve oficjalnie zaprezentowało coś, co nazywa się po prostu Counter-Strike 2. Nie chodzi o to, że powiedziano nam o tym zbyt wiele, poza tym, że będzie to "przebudowa każdego systemu, każdej zawartości i każdej części" oryginału i największy skok techniczny w historii serii dzięki silnikowi Source 2 Valve. Trzy z tych ulepszeń są podkreślone na poniższych filmach: technologia sub-tick, dynamiczny i wolumetryczny dym, a także zdecydowanie wizualne ulepszenia wszystkich map, a nawet kompletne remonty niektórych.

HQ
HQ
HQ

Wszystko to wygląda i brzmi niesamowicie, więc to bardzo ekscytujące, że niektórzy z was mogą dziś zagrać we wczesną wersję gry. Ograniczony test właśnie się rozpoczął, więc sprawdź swoje powiadomienia w Counter-Strike: Global Offensive. Warto wspomnieć, że Valve wybiera graczy według ostatniego czasu gry na oficjalnych serwerach, współczynnika zaufania, statusu konta Steam i wielu innych czynników, więc możesz nie być jednym ze szczęśliwców, którzy otrzymają zaproszenie do tej pierwszej fali.

Nie oznacza to, że będziesz musiał długo czekać. Counter-Strike 2 ma zostać wydany jako darmowa aktualizacja tego lata. Fakt, że jest to ulepszenie, oznacza również, że zachowasz wszystkie wykończenia broni, naklejki i wszystko inne, a wszystkie z nich będą oczywiście wyglądać, brzmieć i czuć się lepiej. Spodziewaj się poznać jeszcze bardziej szczegółowe informacje na ten temat w nadchodzących miesiącach.

Jak to brzmi i wygląda do tej pory?

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości