Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Crash Team Rumble

Crash Team Rumble otrzymuje datę wydania, datę wczesnego dostępu

Gra wieloosobowa 4v4 będzie również zawierać przepustkę bojową.

HQ

Data premiery Crash Team Rumble została ogłoszona i nadejdzie 20 czerwca. Dla tych, którzy chcą rzucić okiem na grę, wczesny dostęp będzie dostępny dla tych, którzy zamówili grę w przedsprzedaży od 20 do 24 kwietnia.

Niewiele wiadomo o rozgrywce, ale Crash Team Rumble rzekomo ma na celu wprowadzenie nowego typu platformówki wieloosobowej na nasze ekrany. Pojawią się postacie ze wszystkich gier Crash Bandicoot, a każda z nich otrzyma jedną z trzech ról: Blokera, Boostera lub Strzelca.

HQ

Gra będzie kosztować 29,99 USD za edycję standardową i 39,99 USD za edycję deluxe, w której otrzymasz przepustkę bojową premium zarówno w sezonie 1, jak i 2 oraz cyfrowy pakiet Proto zawierający skórki i przedmioty.

Czy dostaniesz Crash Team Rumble?

Crash Team Rumble

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości