Polski
Gamereactor
wiadomości
Crime Boss: Rockay City

Crime Boss: Rockay City pojawi się na konsolach w czerwcu

Gra Epic Games Store będzie dostępna wyłącznie przez ponad rok.

HQ

W najnowszym raporcie finansowym Digital Bros. ujawnił, kiedy gracze konsolowi mogą spodziewać się gry Crime Boss: Rockay City. Dokument ujawnia, że gra pozostanie ekskluzywna Epic Games Store aż do niepotwierdzonej daty w czerwcu 2024 r., A w tym miesiącu tytuł prawdopodobnie pojawi się w Steam i innych sklepach na PC. Jeśli chodzi o wersje konsolowe, gra zadebiutuje na konsolach PS5 i Xbox Series za kilka miesięcy, w czerwcu 2023 roku.

Wersja Crime Boss na komputery osobiste będzie dostępna wyłącznie na Epic Store tylko do czerwca 2024 roku. Premiera wersji konsolowej nastąpi w czerwcu 2023 roku.

Raport dodaje również, że gra jest "jedną z największych inwestycji dokonanych przez Grupę za pośrednictwem wewnętrznego studia" i została zaprojektowana w taki sposób, aby "powtarzająca się dodatkowa produkcja zawartości" pozwoliła na wsparcie gry i, jak ma nadzieję Digital Bros., nadal generowanie przychodów przez "wiele lat".

Czy będziecie grać w Crime Boss: Rockay City, gdy pojawi się na PC 28 marca, czy też będziecie czekać na wersję konsolową w czerwcu?

Crime Boss: Rockay City

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości