Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 osiągnął milion graczy dziennie w ciągu ostatniego tygodnia - mówi CD Projekt

Gra ma odmłodzoną bazę graczy od czasu najnowszej aktualizacji.

HQ

Niedawno ukazała się zarówno Cyberpunk: Edgerunners na Netflix, jak i aktualizacja Edgerunners dla Cyberpunk 2077 i wydaje się, że oba te czynniki dobrze sobie poradziły, jeśli chodzi o zainteresowanie najnowszą grą wideo CD Projekt Red.

Mówimy to, ponieważ polski deweloper opublikował tweet, który twierdzi, że Cyberpunk 2077 w ciągu ostatniego tygodnia codziennie odwiedzał ponad milion graczy dziennie.

"Każdego dnia tego tygodnia Night City odwiedziło 1 milion graczy, zarówno nowych, jak i powracających. Chcieliśmy wykorzystać tę okazję, aby podziękować wam za to, że jesteście z nami i gracie w tę grę. Dzięki, Chooms!"

Jeśli chodzi o to, co zostało dodane w aktualizacji Edgerunners, możesz znaleźć te informacje, a także kilka ciekawostek związanych z rozszerzeniem Phantom Liberty planowanym na 2023 rok, tutaj.

Cyberpunk 2077

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości