Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 otrzyma edycję Gry Roku

Pojawi się po rozszerzeniu The Phantom Liberty w 2023 roku.

HQ

Po dość nieszczęśliwym starcie, Cyberpunk 2077 otrzymał mnóstwo aktualizacji i ulepszeń i jest teraz znacznie lepszym produktem, co doprowadziło do ogromnego odrodzenia gry w okresie letnim. Cóż, teraz, gdy fani wracają do gry, CD Projekt ogłosił zamiar wydania nowej edycji Cyberpunk 2077, gry roku.

Jak donosi polski serwis Stockwatch.pl , a następnie podchwycony przez Insider Gaming, prezes CD Projekt, Adam Kiciński, powiedział na spotkaniu inwestorów w Warszawie, że gra otrzyma edycję Game of the Year i że pojawi się w przyszłości, po debiucie dodatku The Phantom Liberty.

"To naturalna kolej rzeczy" - powiedział Kiciński. Tak samo było z Wiedźminem, który po obu rozszerzeniach został ostatecznie wydany jako Edycja Gry Roku i od tego czasu jest na rynku. Tego samego można się spodziewać w tym przypadku".

Kiedy nadejdzie ta edycja Cyberpunk 2077, czy weźmiesz do ręki kopię?

Cyberpunk 2077

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości