Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ma "największy budżet" na DLC CDPR

Wyprzedził DLC Krew i Wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

HQ

CD Projekt Red naprawdę idzie na całość z nadchodzącym dodatkiem Phantom Liberty do Cyberpunk 2077. Pomimo problemów z premierą gry, polski deweloper drastycznie zmienił sytuację, a teraz chce zakończyć rozwój tej ogromnej gry RPG dużym rozszerzeniem, w którym Idris Elba występuje jako główna postać.

Rozszerzenie ma pojawić się w tym roku, a przed tym ostatni raport polskiej publikacji Parkiet ujawnił, że Phantom Liberty jest największym DLC, nad którym Projekt Red kiedykolwiek pracował, przynajmniej w sensie budżetowym.

Potwierdził to na Twitterze globalny dyrektor PR, Radek Grabowski, co oznacza, że wkrótce pobije rekord ustanowiony przez DLC Krew i Wino do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu, który fani mogą pamiętać, że okazał się większy niż wiele gier, gdy się pojawił.

Tak czy inaczej, wkrótce dowiemy się, jak wydano budżet i jak Phantom Liberty rozszerzy uniwersum Cyberpunka 2077.

Cyberpunk 2077

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości