Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty pojawi się na Summer Games Fest

W końcu zobaczymy więcej z tego długo oczekiwanego DLC.

HQ

CD Projekt Red, że Cyberpunk 2077: Phantom Liberty będzie na Summer Games Fest, a nawet na Summer Games Fest Play Days w ramach imprezy.

Oznacza to, że gracze będą mogli doświadczyć rozszerzenia w praktyce, co jest ekscytującym osiągnięciem, biorąc pod uwagę, że do tej pory widzieliśmy tylko kilka krótkich zwiastunów. W marcu powiedziano nam, że w czerwcu otrzymamy więcej informacji na temat Phantom Liberty, ale teraz nadszedł czas.

Wciąż nie mamy pewności co do daty premiery Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, ale biorąc pod uwagę, że dodatek będzie grywalny za kilka tygodni, możemy sobie wyobrazić, że przynajmniej okno premierowe powinno pojawić się również na Summer Games Fest.

Cyberpunk 2077

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości