Polski
Gamereactor
wiadomości

Czy Borderlands 4, Bioshock 4 lub Mafia 4 zostaną ujawnione w czerwcu?

2K potwierdza, że kolejna gra z jednej z największych i najbardziej lubianych serii zostanie zaprezentowana na Summer Game Fest.

HQ

Być może zauważyliście, że ostatnio nie dostajemy zbyt wielu dużych ogłoszeń (przynajmniej tych dobrych). Jednym z powodów jest to, że wydawcy i deweloperzy oszczędzają je na PlayStation Showcase, Summer Game Fest, Xbox Games Showcase i inne duże transmisje i wydarzenia, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku tygodni. Obejmuje to gry 2K.

Summer Game Fest ujawnia, że kolejna gra z jednej z "największych i najbardziej lubianych" serii 2K zostanie zaprezentowana na targach, które rozpoczną się 7 czerwca o godzinie 22:00 BST / 23:00 CEST. To prawdopodobnie sprawi, że wiele serc zacznie bić, ponieważ 2K jest wydawcą popularnych franczyz, takich jak Borderlands, Bioshock, Civilization, Mafia i XCOM.

Wiemy już, że trwają prace nad nowym Borderlands, Bioshock i Mafią, więc są szanse, że jest to jeden z nich. 2K prawdopodobnie chce uniknąć sytuacji, w której ludzie mylą nowego Bioshocka z Judas, grą stworzoną przez byłych deweloperów Bioshocka, którą również wydają, więc wątpię, że zobaczymy kolejną dziewczynę i latarnię morską za trzy tygodnie. Wtedy jest o wiele bardziej prawdopodobne, że zobaczymy Claptrapa w Borderlands 4. Zwłaszcza, że film Borderlands pojawi się w sierpniu. Niezła kombinacja, ale czas pokaże.

Na co masz nadzieję i w co wierzysz?

Czy Borderlands 4, Bioshock 4 lub Mafia 4 zostaną ujawnione w czerwcu?


Wczytywanie następnej zawartości