Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Czy były premier Finlandii będzie gwiazdą filmową?

Sanna Marin ma teraz tę samą agencję talentów co Bradley Cooper, Tom Hardy i Keira Knightley.

HQ

Polityk Sanna Marin została premierem Finlandii w 2019 roku, kiedy miała 34 lata. Jej kadencja dobiegła końca po wyborach wiosną 2023 roku. Na początku tego miesiąca Marin zrezygnowała ze stanowiska członka fińskiego parlamentu (Eduskunta), aby dołączyć do Instytutu Tony'ego Blaira jako doradca strategiczny.

Teraz Sanna Marin podpisała kontrakt z "firmą zajmującą się rozrywką i zarządzaniem talentami" Range Media Partners. Teraz nadszedł czas, aby zbadać możliwości w mediach i rozrywce, w tym "TV, film, audio i partnerstwo marki". Inni klienci Range Media Partners to Bradley Cooper, Tom Hardy i Keira Knightley. Więc może Marin będzie następną gwiazdą filmową?

Range Media Partners opisuje siebie jako współpracującego z "zespołem renomowanych liderów w branży, aby zapewnić artystom wykonawczym i nagrywającym, reżyserom, pisarzom, profesjonalnym sportowcom i innym osobom z branży rozrywkowej najwyższej jakości usługi zarządzania i reprezentacji".

Czas pokaże, jak Marin spędza czas po polityce.

Czy były premier Finlandii będzie gwiazdą filmową?
Vesa Moilanen Lehtikuva

Dzięki, PoliticoWczytywanie następnej zawartości