Polski
Gamereactor
wiadomości
Perfect Dark

Czy Perfect Dark lub State of Decay 3 zostaną pokazane w przyszłym miesiącu?

Cytat szefa Xbox Game Studios z zeszłego roku sprawia, że wydaje się to prawdopodobne.

HQ

Jak zapewne wiecie, Microsoft potwierdził, że 9 czerwca odbędzie się Xbox Games Showcase, na którym mamy zobaczyć, co przyszłość ma do zaoferowania graczom Xbox. Czego więc możemy się spodziewać?

Wiele wskazuje na to, że zobaczymy gry, które pojawią się jeszcze w tym roku, takie jak Indiana Jones and the Great Circle, Avowed i rozszerzenie, które pojawi się w Starfield. Ale poza tym nic nie wiemy - chociaż Gears 6 było mocno plotkowane.

Teraz jednak insider Xboxa Klobrille przypomina nam o tym, co szef Xbox Game Studios, Matt Booty, powiedział zaledwie rok temu, a mianowicie, że spodziewa się, że zobaczymy zarówno Perfect Dark, jak i State of Decay 3 w ciągu 18 miesięcy, okresu, który obejmuje wydarzenia takie jak wspomniany Xbox Game Showcase w czerwcu, ale także Gamescom w sierpniu i The Game Awards w grudniu (czyli konkretnie miesiąc 18 od oświadczenia).

Jest mało prawdopodobne, że zobaczymy obie gry, ale jedna z nich wydaje się rozsądna, jeśli Booty rzeczywiście zamierza spełnić swoje oświadczenie.

Perfect Dark

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości