Polski
Gamereactor
esport
Overwatch 2

Czy San Francisco Shock wraca do rywalizacji Overwatch 2 ?

Wydaje się, że dyrektor generalny NRG drażni się z tym samym.

HQ

Ponieważ organizacja e-sportowa NRG jest jedną z drużyn partnerskich na nadchodzące Esports World Cup, widzimy, jak zespół się powiększa i podpisuje wiele nowych składów i graczy, aby móc rywalizować w różnych turniejach obecnych w Arabii Saudyjskiej tego lata. Wygląda na to, że w tym rozszerzeniu powróci również jeden z istniejących, ale obecnie niedziałających zespołów NRG.

Po upadku Overwatch League, San Francisco Shock NRG nie działa, ale wygląda na to, że może się to zmienić. W odpowiedzi na ankietę przeprowadzoną na kanałach społecznościowych Shock, w której Overwatch uznano za wiodącą grę, w której fani chcieli zobaczyć formę NRG i wspierać skład, dyrektor generalny i założyciel NRG, Andy Miller, stwierdził po prostu: "Do diabła! Daj nam tydzień na gotowanie!"

Zasadniczo wygląda na to, że w przyszłym tygodniu możemy spodziewać się czegoś związanego z NRG x Overwatch i miejmy nadzieję, że będzie to oznaczać powrót Shock, prawdopodobnie najbardziej utytułowanej drużyny, jaka istniała w erze Overwatch League.

Overwatch 2
Photo: Overwatch League

Powiązane teksty

Overwatch 2Score

Overwatch 2

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Sequel strzelanki Blizzarda jest już dostępny, ale jak wypada jako kontynuacja jednej z najlepszych gier ostatniej dekady?Wczytywanie następnej zawartości