Polski
Gamereactor
wiadomości
HBO's The Last of Us

Czy zauważyłeś błąd HBO's The Last of Us w odcinku 6?

Joel i Ellie nie są tak samotni, jak im się wydaje.

HQ

Małe ostrzeżenie o spoilerach: Ten artykuł zawiera bardzo niejasny spoiler dotyczący 6 odcinka The Last of Us, więc przestań czytać tutaj, jeśli boisz się wiedzieć absolutnie cokolwiek!

Wspomniałem, że obejrzałem nieoszlifowaną wersję pierwszego sezonu The Last of Us w mojej recenzji. Oznaczało to, że w niektórych scenach brakowało efektów specjalnych, miały tymczasowe automatyczne zastępowanie dialogów, a nawet niektóre przypadki osób, które miały pozostać za kamerą pojawiającą się przed nią. Zgadnij co, dostajesz mały przedsmak mojego doświadczenia w odcinku 6.

Wystarczy przyjrzeć się bliżej scenie, w której Joel i Ellie przekraczają zaśnieżony most o 13:10 na HBO Max. Są zaskakująco spokojni, biorąc pod uwagę fakt, że niektórzy podejrzani ludzie ukrywają się w pobliżu drzew za nimi. To oczywiście dlatego, że ci nieznajomi są częścią ekipy filmowej i nie mają być ocalałymi w uniwersum serialu. Trochę zabawny szczegół, gdy reszta zdjęć serialu (i większość innych aspektów) jest bliska bezbłędności.

Czy zauważyłeś jakieś inne błędy?

HBO's The Last of Us

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości