Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Deliver Us Mars

Deliver Us Mars opóźniony do 2023 roku

Inny gryzie kurz.

HQ

Ta jesień wyglądała na to, że może stać się jedną na wieki z mnóstwem głównych wydań wyglądających naprawdę dobrze. Ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy gra po grze była uderzana z opóźnieniem, jak ARC Raiders, Avatar: Frontiers of Pandora, Forspoken, Hogwarts Legacy, Metal Slug Tactics, Redfall, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, Starfield, Test Drive Unlimited Solar Crown, Warhammer 40,000: Darktide ... żeby wymienić tylko kilka.

Teraz kolejna gra została przeniesiona na 2023 rok, a tym razem jest to Deliver Us Mars od Keoken Interactive i Frontier Foundry, która ukaże się 4 lutego zamiast pierwotnie planowanej daty premiery we wrześniu. W wiadomości na Twitterze twórcy wyjaśniają:

"Ważne jest dla nas, aby to doświadczenie było najlepsze, jakie może być w momencie premiery. Mając to na uwadze, wspólnie podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu daty premiery na 2 lutego 2023 r.

Deliver Us Mars będzie jednak nadal pokazywany na Gamescomie w przyszłym tygodniu i jak zwykle wolelibyśmy wziąć świetną grę później niż przeciętną dzisiaj.

Deliver Us Mars

Powiązane teksty

0
Deliver Us MarsScore

Deliver Us Mars

RECENZJA. Przez Alex Hopley

KeokeN Interactive wypuściło kolejną przygodę science-fiction, ale jedno pytanie siedzi w naszych głowach: czy to da?Wczytywanie następnej zawartości