Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Dev1ce ponownie podpisuje kontrakt z Astralis

Do końca 2026 r.

HQ

Duńska organizacja e-sportowa Astralis ogłosiła, że osiągnęła porozumienie z Counter-Strike profesjonalistą, Nicolaiem "dev1ce" Reedtzem. Umowa zakłada związanie dev1ce z Astralis do końca 2026 roku, co oznacza, że jest to przedłużenie kontraktu o trzy lata.

"Mówiłem to już wcześniej, ale Astralis to mój zespół i zrobię wszystko, aby przywrócić nas do miejsca, do którego czuję, że należymy" - powiedział dev1ce. "W świecie CS wiele się teraz dzieje, ale dla mnie chodzi o to, abyśmy myśleli długoterminowo i kontynuowali to, co zaczęliśmy. Dlatego jestem bardzo zadowolony z przedłużenia, które pokazuje, jak bardzo obie strony naprawdę tego chcą. "

Nastąpiło to również krótko po tym, jak Astralis zamknął Benjamina "blameF" Bremera do końca 2025 roku, co oznacza, że jego Counter-Strike zespół ma teraz kilku mocno zaangażowanych graczy, ponieważ chce wywrzeć wpływ na świat Counter-Strike 2 e-sportu.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości