Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

Dev1ce powrócił do Astralis

Legenda CS:GO powraca do duńskiej organizacji e-sportowej.

HQ

Duńska organizacja e-sportowa Astralis ogłosiła, że ponownie podpisuje kontrakt z byłym członkiem, a konkretnie z legendą Counter-Strike: Global Offensive, Nicolaiem "dev1ce" Reedtzem.

Jak zauważono w poście na blogu, Dev1ce powraca do Astralis ze skutkiem natychmiastowym, w ramach wieloletniej umowy, której dokładna specyfika finansowa pozostaje nieznana.

"Po raz pierwszy od lat nie mamy dużego turnieju tuż za rogiem i nie ma natychmiastowej presji, więc poświęcamy czas, aby robić rzeczy dobrze w zespole i wokół niego - we właściwym czasie" - powiedział dyrektor sportowy Astralis, Kasper Hvidt. "Dotyczy to również jego powrotu do turnieju. Nicolai wejdzie do grupy i natychmiast popracuje z trenerem i zespołem, i jestem pewien, że jego obecność zrobi różnicę od pierwszego dnia.

Dev1ce zastąpi Asgera "farliga" Jensena w składzie Astralis, a mówiąc o powrocie do duńskiego zespołu, Dev1ce stwierdził:

"Nie potrafię opisać, jak bardzo jestem szczęśliwy, że znów jestem w domu. Astralis jest bardzo bliskie mojemu sercu i każdy, kto jest tu od jakiegoś czasu, wie, że jest to wyjątkowa organizacja z wielkimi wartościami, dużym wsparciem wewnętrznym, a ja jestem więcej niż gotowy, aby pomóc w budowaniu przyszłości Astralis! "

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości