Polski
Gamereactor
wiadomości
Path of Exile 2

Deweloper Path of Exile 2 ujawnia "najnowszą, najbardziej błyszczącą" rzecz, która pojawi się w grze

Obsługa kontrolerów w sequelu z pewnością przyciągnie wiele głów.

HQ

Path of Exile 2 chce wprowadzić wiele ulepszeń w stosunku do pierwszej gry, która już była ogromnym hitem wśród fanów ARPG. Jak wspomnieliśmy w naszym wywiadzie z Christopherem Laferriere z Grinding Gear Games, w tej nowej grze zadebiutują trzy wyróżniające się funkcje.

Są to kooperacja na kanapie, ulepszone samouczki i obsługa kontrolera. Laferriere wybrał obsługę kontrolera jako prawdopodobnie największą zmianę, która pojawi się w sequelu. "Powiedziałbym, że najnowszą, najbardziej błyszczącą rzeczą, którą pokazaliśmy tutaj w Los Angeles po raz pierwszy, jest obsługa kontrolera w drugiej grze" – powiedział.

"Włożyliśmy wiele wysiłku w indywidualne umiejętności, aby celowanie było odpowiednie, a także w bardziej globalne rzeczy, takie jak zmiana sposobu, w jaki postać może się poruszać podczas strzelania w tym samym czasie". – kontynuował Laferriere. "Albo, wiesz, po prostu, szczerze, fundamentalne rzeczy w grze zmieniły się w subtelny sposób, aby obsługa kontrolera, a także sterowanie WASD na myszy i klawiaturze były przyjemne. Myślę, że ogólnie rzecz biorąc, przyniosło to korzyści dla gry".

Path of Exile 2 pojawi się we wczesnym dostępie jeszcze w tym roku na PlayStation, Xbox i PC. Sprawdź nasz pełny wywiad poniżej:

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości