Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Redfall

Deweloper Redfall twierdzi, że został wyśmiany przez innych programistów

Najnowszy tytuł Arkane Austin ukazał się w zeszłym tygodniu i spotkał się z dużą negatywną krytyką.

HQ

Redfall spotkał się z dużą krytyką ze strony mediów, a internet został zalany negatywnymi reakcjami fanów. Ale najwyraźniej deweloperzy stojący za Redfall znieśli więcej, ponieważ koledzy z innych studiów również wyśmiewali, a może nawet chwalili się słabym uruchomieniem gry.

W serii wiadomości na Twitterze, artystka środowiskowa Sadie Boyd, która wypuściła swój pierwszy tytuł jako część Arkane Austin, mówi, że Arkane Austin i gra zostały wyśmiane przez kolegów z innych deweloperów:


To inny i bardziej ludzki punkt widzenia na to, co można opisać tylko jako katastrofę dla Arkane, Bethesdy i Xboxa. Jak myślisz, jak należy postępować z tego rodzaju startami? Czy kpina jest zasłużona i gdzie wyznaczasz granicę?

Redfall

Powiązane teksty

0
RedfallScore

Redfall

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wampirza gra akcji Arkane jest tutaj, ale czy jest to zwycięzca, którego potrzebuje Xbox, czy plama na zazwyczaj fantastycznej płycie dewelopera.Wczytywanie następnej zawartości