Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Dodatek Hearthstone's Murder at Castle Nathria pojawi się w sierpniu

Będzie zawierał motyw tajemnicy morderstwa.

HQ

Blizzard ogłosił, że gracze Hearthstone: Heroes of Warcraft nie będą musieli czekać zbyt długo na debiut kolejnego dodatku, ponieważ ustalono datę, kiedy pojawi się dodatek Murder at Castle Nathria o tematyce kryminalnej.

Dodając 135 nowych kart, z których dziesięć jest legendarnych, a także nowe słowo kluczowe, nowe typy kart i specjalną kartę, która może zwiększyć rozmiar talii z 30 do 40 kart, to rozszerzenie ma na celu wstrząsnąć meta Hearthstone dość znacząco. Jeśli chodzi o to, co dokładnie robi każda z nowych funkcji, możesz przeczytać o tym wszystko w naszym towarzyszącym artykule tutaj.

Dla tych, którzy zastanawiają się nad datą, kiedy Murder at Castle Nathria wyląduje w Hearthstone, 2 sierpnia 2022 roku jest oficjalną datą.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości