Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
God of War: Ragnarök

Dołącz do nas na godzinę otwarcia God of War: Ragnarök na dzisiejszym GR Live

Sprawdźcie, jak rozpocznie się kolejna przygoda Kratosa i Atreusa na kilka godzin przed premierą gry w Europie.

HQ

God of War: Ragnarök jest już prawie tutaj. Kontynuacja uznanej przygody Santa Monica Studio zadebiutuje w Europie już za kilka godzin, na przełomie północy, ale zanim to nastąpi, zaczniemy wskoczyć do akcji, zanurzając się w godzinę otwarcia gry na dzisiejszym GR Live.

Koniecznie dołączcie do mnie na stronie głównej GR Live o zwykłej porze 15:00 GMT / 16:00 CET, aby zobaczyć, jak rozpocznie się następna wycieczka Kratosa i Atreusa, a zanim zaczniemy, koniecznie sprawdź również opinie na temat gry w naszej recenzji tutaj.

HQ
God of War: Ragnarök

Powiązane teksty

0
God of War: RagnarökScore

God of War: Ragnarök

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Kontynuacja miękkiego rebootu Santa Monica Studios z 2018 roku jest już prawie dostępna, ale czy dorównuje swojemu doskonałemu poprzednikowi? Mówiąc najprościej... tak.Wczytywanie następnej zawartości