Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Witcher

Dolph Lundgren potwierdził dla The Witcher Netflix

Zagra łowcę nagród, Leo Bonharta.

HQ

Wygląda na to, że szwedzka gwiazda kina akcji Dolph Lundgren pojawi się w spin-offie opartym na The Witcher. Ten nowy serial będzie miał podobno premierę po trzecim sezonie The Witcher i podąża za zespołem o nazwie Rats, który składa się z młodych złodziei i bandytów, którzy pozornie zostaną wprowadzeni w sezonie 3.

To, gdzie Lundgren pasuje do tej historii, jest obecnie nieznane, ale plotki głoszą, że zagra łowcę nagród Leo Bonharta, co z pewnością oznacza, że ostatecznie pojawi się również w głównej serii.

Lundgren od ośmiu lat zmaga się z rakiem, który rozprzestrzenił się na różne części jego ciała. Nowe leczenie podobno przyniosło świetne wyniki, a Lundgren jest wyraźnie gotowy do powrotu do filmowania.

The Witcher

Dzięki Aftonbladet.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości