Polski
Gamereactor
esport
Call of Duty: Modern Warfare III

Drabinka Major IV Call of Duty League jest już ustalona

Turniej rozpocznie się w najbliższy czwartek.

HQ

Ostatni Major sezonu 2024 Call of Duty League ma się odbyć w nadchodzącym tygodniu. Po pełnym akcji sezonie, czwarty Major w roku odbędzie się w czwartek, 27 czerwca i zobaczy każdą drużynę CDL obecną i walczącą o kilka punktów w ostatniej chwili, które będą kluczowe dla rozstawienia i kwalifikacji do Championship Weekend i postseason, które nastąpią.

W związku z tym, że turniej rozpocznie się w najbliższych dniach, drabinka została zamknięta na Major IV, co oznacza, że wiemy, które drużyny zmierzą się ze sobą na początek, a także które drużyny czekają na przeciwników w drabince eliminacyjnej. Poniżej możecie zapoznać się z pełnym harmonogramem, aby określić, co musi zrobić wasza drużyna, aby dostać się do wielkiego finału.

Call of Duty: Modern Warfare III

W tej chwili tylko cztery drużyny mają zapewnione miejsca w postseason, przy czym te cztery to Atlanta Faze, Toronto Ultra, OpTic Texas i New York Subliners. Biorąc pod uwagę, że wyeliminowano tylko Boston Breach (a dokładniej, jest bardzo mało prawdopodobne, aby się zakwalifikowały), 30 punktów, które dzielą piątą i jedenastą drużynę, maluje bardzo konkurencyjny obraz przed ostatnim turniejem sezonu.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości