Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

Drabinka play-off LCS Spring Split została zablokowana

Turniej rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu.

HQ

League of Legends Championship Series chce uzupełnić swój Spring Split od końca tego tygodnia. Turniej rozpocznie fazę play-off, a ponieważ tak się stanie, wiemy już, kiedy każdy z ośmiu meczów zostanie rozegrany w ciągu najbliższych kilku tygodni.

W tym tygodniu odbędą się pierwsze cztery mecze, ponieważ wszystko zaczyna się od Flyquest w czwartek, zanim Cloud9 z 100 Thieves mierzy się z CLG w piątek - z tymi dwoma półfinałami górnej drabinki. Zamiast tego w półfinałach niższej drabinki Golden Guardians zmierzy się z przegranym czwartkowego meczu w sobotę, a Evil Geniuses zmierzy się z przegranym piątkowego meczu w niedzielę.

Zwycięzcy każdego z meczów przejdą do gier w przyszłym tygodniu, z których pierwszym będzie finał górnej drabinki 30 marca, przed finałem dolnej drabinki 31 marca. Doprowadzi to do ostatniego meczu pucharowego turnieju w sobotę, w którym zwycięzca niższej drabinki zmierzy się z przegranym z górnej drabinki o miejsce w niedzielnym finale przeciwko zwycięzcy górnej drabinki.

Złap całą akcję, gdy odbędzie się jeszcze w tym tygodniututaj.

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości