Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon Age: The Veilguard

Dragon Age: The Veilguard deweloper Q&A ujawnia, że makaron istnieje w Thedas

Najważniejsze pytanie Dragon Age ma swoją odpowiedź.

HQ

Niedawno BioWare zorganizowało Q&A dla deweloperów na Discordzie, podczas którego fani mogli zapytać, co chcieli o nadchodzącym Dragon Age: The Veilguard. Czwarta główna gra z serii Dragon Age była przygotowywana od dawna, więc oczywiście ludzie mają pytania, które palą się w ich głowach.

Albo, jak się wydaje, ich żołądki. Jedna z osób śmiało zapytała, czy makaron i kluski istnieją w świecie Thedas z Dragon Age, na co Matt Rhodes z BioWare odpowiedział: "Potraktuję to jako szansę, aby pogadać o budowaniu świata".

"Naprawdę musisz się rozhuśtać, aby stworzyć coś bardzo satysfakcjonującego i ekscytującego" – kontynuował. "To może być wszystko, co jest tak duże, jak architektura, krajobraz, biomy i ekosystemy, ale dotyczy to takich rzeczy, jak sztuka, kultura, projektowanie kostiumów, a także jedzenie. Tym razem była to jedna z wielu rzeczy, którym się przyjrzeliśmy, aby spróbować uchwycić charakter i atmosferę miejsca, które sprawi, że będzie ono wiarygodne i żywe".

"To moja naprawdę długa odpowiedź na tak, jestem pewien, że przynajmniej w jednym miejscu jest makaron". Dzięki temu mamy potwierdzenie, że Thedas rzeczywiście wie, jak zrobić co najmniej jeden rodzaj makaronu. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy będzie miał jakiś akcent fantasy, gdy Dragon Age: The Veilguard pojawi się jeszcze w tym roku.

Dragon Age: The Veilguard

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości