Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon Age: The Veilguard

Dragon Age: The Veilguard to najlepsza odsłona serii, według weterana serii

Mark Darrah był pod wielkim wrażeniem tego, co zobaczył.

HQ

Mark Darrah jest weteranem BioWare. Po pracy w studiu jako producent wykonawczy i reżyser serii Dragon Age, opuścił dewelopera w 2020 roku, zanim został sprowadzony jako konsultant Dragon Age: The Veilguard pod koniec 2023 roku.

Powrót Darrah może niewiele zmienić, biorąc pod uwagę, że gra ukaże się w tym roku, ale pozwolił mu zobaczyć z pierwszej ręki pracę, która została wykonana i można śmiało powiedzieć, że jest pod wrażeniem. W rozmowie z Game Informer Darrah powiedziała, co następuje:

"To naprawdę najlepsza gra z serii Dragon Age, w jaką kiedykolwiek grałem. To jest ten, w którym wracamy do naszych korzeni opowiadania historii opartych na postaciach, naprawdę dobrze się bawimy w walce i nie idziemy na kompromisy".

Po zeszłorocznym przełomowym wydaniu gry RPG Baldur's Gate III, Dragon Age: The Veilguard wywiera presję, aby dostarczyć to, czego fani chcieli od czasu premiery Inkwizycji dziesięć lat temu. Miejmy nadzieję, że dostaną go, gdy Dragon Age: The Veilguard pojawi się w tym roku na Xbox Series X/S, PS5 i PC.

Dragon Age: The Veilguard

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości