Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
Rocket League

DreamHack San Diego będzie gwiazdą Rocket League Major

Wydarzenie e-sportowe obejmie również turnieje Fortnite, Magic: The Gathering, Clash of Clans i Brawlhalla.

HQ

Za kilka tygodni fani e-sportu przybędą na zachodnie wybrzeże Ameryki, aby wziąć udział w wydarzeniu DreamHack San Diego. Ogromne wydarzenie obejmie szereg gier i dodatkowych ofert, ale będzie głównym tematem Rocket League Major, w którym gracze będą rywalizować o udział w puli nagród w wysokości 310 000 USD.

Z DreamHack San Diego zaplanowanym na 7-9 kwietnia, Rocket League Championship Series' będzie obecny jak Winter Major. Ale aby dodać do tego, wydarzenie będzie również zawierać turnieje w Snapdragon Pro Series, U.S. Magic: The Gathering Regional Championship, DreamHack Fighters i Fortnite, z setkami tysięcy dolarów do wygrania we wszystkich turniejach.

Ale to nie wszystko, ponieważ DreamHack San Diego przyniesie dodatkowe atrakcje, takie jak konkursy cosplayowe i prezentacje twórców, a nawet ekskluzywny pokaz The Super Mario Bros. Movie, który zbiegnie się z premierą na krótko przed rozpoczęciem imprezy.

Rocket League

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości