Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Druga i ostatnia szansa na zdobycie Charizarda w Pokémon Scarlet i Violet

Ewolucja Charmandera pojawia się w siedmiogwiazdkowych bitwach Tera Raid do niedzieli i nie można jej uzyskać w żaden inny sposób w grze Game Freak.

HQ

Wielu z was prawdopodobnie ukończyło już historię Pokémon Scarlet i Purple (zgadujemy, że jest was wielu, ponieważ gra sprzedała się na całym świecie, co czyni ją najlepszym wydaniem serii w historii). A jeśli zrobiliście to wkrótce po premierze gry, prawdopodobnie macie już okazję spróbować swoich sił w schwytaniu Eevee i Charizarda w ograniczonych czasowo wydarzeniach Tera Raid Game Freak odpowiednio w zeszłym miesiącu i na początku grudnia. Ale jeśli przegapiłeś wtedy, masz teraz kolejną szansę, aby zdobyć Pokémony pierwszej generacji typu Fire w Pokémon Generation 9.

Wczoraj, 15 grudnia, rozpoczęło się drugie siedmiogwiazdkowe wydarzenie Tera Raid Battles, w którym można zdobyć Charizarda w grze. Wydarzenie będzie dostępne do następnej niedzieli 18 grudnia, więc zalecamy ukończenie fabuły (w tym drugiej rundy ośmiu sal gimnastycznych w Paldea i turnieju Great Academic Struggle) po zakończeniu gry. Następnie pojawią się czarne kryształy Tera, aw jednym z nich (który nosi znak Dragon Tera Type, który nosi tego wyjątkowego Pokémona) pojawi się 7-gwiazdkowy rajd i będziesz mógł go złapać.

Charizard w Pokémon Violet and Scarlet jest wyjątkowym Pokémonem, ponieważ ma doskonałe statystyki (IV) i nie jest nawet wymieniony w oficjalnym Pokédexie gry, więc jeśli nie możesz zdobyć jednego, nie powstrzyma cię to przed ukończeniem.

Mimo to zalecamy zabranie ze sobą Pokémona na poziomie 100, który jest jak najbardziej odporny na ataki typu Ogień, a jednocześnie ma najlepsze ataki Woda lub Elektryczność. Wielu graczy donosiło, że Daschbun (ewolucja Fidougha) jest najlepszym wyborem, aby stawić mu czoła, ponieważ ma pasywną zdolność (Pieczone ciało), która zwiększy jego obronę z każdym atakiem ognia, zamiast go uszkadzać.

Powodzenia!

Pokémon Scarlet/Violet

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości